İyileşmeniz için çalışıyoruz

Psikososyal danışmanlık platformu
Ipso-care'e hoş geldiniz.

 • ne yapıyoruz

  İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde güvenli bir bölgeye giriyorsunuz; burada farklı ülkelerden kendini mesleğine adamış empatik düşünceye sahip uzmanlarımız danışmanlık hizmeti vermekte. Kişisel ve toplumsal mutlulukta yolunuzu bulmanız için zorlu hayat koşullarında size destek olacaklar ve yardım edecekler. Amacımız; insanların sorunlarını ve çatışmalarını çözebilmeleri, aileleri, arkadaşları ve sevdikleri ile olan ilişkilerini daha işlevsel ve ödüllendirici hale getirebilmeleri ve hayatlarına kendi değerleri doğrultusunda yön verebilmelerini sağlamaktır.

  Ipso-care, kullanıcı portalı üzerinden kişiye özel, tamamen gizli danışan odaklı online-video seans hizmeti vermektedir.

  daha fazla bilgi edinin

 • biz kimiz

  Ipso, psikososyal yardım ve kültürel diyalog alanında aktif rol alan bir insani yardım kuruluşudur (www.ipsocontext.org and www.ipso-cc-afghanistan.org).

  Ipso'nun psikososyal danışmanları, insanların bireysel ve ortak durumlarını ve kişisel problemlerini anlamada oldukça deneyimlidir. Danışanlarına güçlüklerle mücadele edebilmeleri ve hayatta karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmeleri için yardımcı olurlar.

  daha fazla bilgi edinin

 • başla

  Ipso-care'e hoş geldiniz, Welcome, Bienvenue, Willkommen, Salaam

  İyileşmeniz için çalışıyoruz. Kapı açık, lütfen içeri girin!

  Danışmanlık sürecinde şu üç adım size yol gösterecektir:

  daha fazla bilgi edinin

Şimdi kayıt olun ve Ipso-care'i ücretsiz olarak kullanmaya başlayın.



giriş yap
güvenli oda