ne yapıyoruz

Zaman zaman sıkılıyoruz, rahatsız ve karmaşık hissediyoruz 
Zaman zaman bulunduğumuz durumu iyileştirmek için ne yapmamız gerektiğini bilmiyoruz 
Zaman zaman konuşmak için birine ihtiyaç duyuyoruz 

Sır tutan, güvenilir ve düşünceli biri
hayatımızın bütün zorlu dönemlerinde görebileceğimiz biri 

Deneyimli ve profesyonel biri 

Travmatik olaylar, kişisel zorluklar, ailevi sorunlar, stres, uyku sorunları, zorlu hayat şartları bizi diğer insanlardan soyutlayabilir. 

Düşünce ve konuşmalar ile kendi kendini yenileme bize cesaret ve güç verir ve çözümler bulma ve kaynaklarımıza yeniden ulaşmada yeni yollar bulmamıza yardımcı olur. 

Profesyonel ve eğitimli Ipso-care uzmanlarımız sizler için burada. 

Sadece kaydolun ve aramıza katılın. 

Ipso care

İnternet sitemize girerek güvenli bir bölgeye giriyorsunuz; burada farklı ülkelerden kendini mesleğine adamış empatik düşünceye sahip uzmanlarımız danışmanlık hizmeti vermekte. Kişisel ve toplumsal mutlulukta yolunuzu bulmanız için zorlu hayat koşullarında size destek olacaklar ve yardım edecekler.

Amacımız, insanların sorunlarını ve çatışmalarını çözmelerini, aileleri, arkadaşları ve sevdikleri ile olan ilişkilerini geliştirmeleri ve sürdürmeleri, kendi değerlerine göre hayatlarında neler yapabileceklerine dair karar vermelerini sağlamak.

Kaynak ve problem çözme odaklı danışmanlık hizmeti sunuyoruz, söz konusu danışmanlık hizmeti, destekleyici, yargılamayan ve tamamen gizlidir.

Ipso-care danışmanları, ruh sağlığı alanında deneyimli uzmanlar tarafından sürekli olarak denetlenen iyi eğitim almış kişilerdir.

Ipso-care, müşteri portalı üzerinden kişiye özel, tamamen gizli müşteri odaklı tele-video seanslar sağlar.

Vizyon ve Misyon

Vizyon:

Dünya çapında her yaştan, ekonomik ve etnik geçmişe sahip ve dini gelenekleri olan insanlara güvenilir, sağlam, profesyonel ve ilgili çevrim içi danışmanlık hizmeti sunmak, 

Misyon:

İnsanların bilinçli, yaratıcı olduğu, kendileri ve çevreleri için sorumluluk aldıkları, başkaları ve dünya ile ilgili iletişime geçtikleri, tutkulu, meraklı ve empati kurdukları bir dünya yaratmak istiyoruz.  Profesyonel ve uzman ekibimiz ile kültürel anlatım ve yansımayı destekliyoruz. İyileşmeniz için çalışıyoruz.

Rehberlik ilkeleri

Bireysel ve yerel kültürel anlatımı, kültürü, diyaloğu ve kişisel ve toplumsal değerlerin yansımasını destekliyoruz.

Yükümlülük, şeffaflık, ifade özgürlüğü, eşit haklar, barış ve kişisel ve toplumsal anlamda uzlaşma bizim rehberlik ilkelerimiz.