ne yapıyoruz

Bazen sıkıştığımızı hissederiz ve nasıl devam edeceğimizi bilemeyiz.
Bazen içinde bulunduğumuz durumu iyileştirmek için ne yapmamız gerektiğini bilmeyiz.
Bazen konuşmak için birine ihtiyaç duyarız.

Dikkatli, sır tutan ve güvenilir biri.
Hayatımızdaki bütün zorlayıcı durumları birlikte inceleyebileceğimiz biri.

Deneyimli ve profesyonel biri.

Travmatik olaylar, kişisel zorluklar, ailevi çatışmalar, stres, uyku sorunları ve zorlu hayat koşulları bizi diğer insanlardan soyutlayabilir.

Konuşmak ve olası çözümler üzerine beraberce düşünmek bizi cesaretlendirir ve kaynaklarımıza yeniden ulaşmamızda yardımcı olur.

Profesyonel Ipso-care danışmanlarımız size bu konuda yardımcı olacaklar.

Şimdi kayıt olun ve hemen başlayın.

Ipso care

İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde güvenli bir bölgeye giriyorsunuz; burada farklı ülkelerden kendini mesleğine adamış empatik düşünceye sahip uzmanlarımız danışmanlık hizmeti vermekte. Kişisel ve toplumsal mutlulukta yolunuzu bulmanız için zorlu hayat koşullarında size destek olacaklar ve yardım edecekler.

Amacımız; insanların sorunlarını ve çatışmalarını çözebilmeleri, aileleri, arkadaşları ve sevdikleri ile olan ilişkilerini daha işlevsel ve ödüllendirici hale getirebilmeleri ve hayatlarına kendi değerleri doğrultusunda yön verebilmelerini sağlamaktır.

Kaynaklara dayalı ve problem çözme odaklı olan danışmanlık yöntemimiz ayrıca destekleyicidir, tamamen gizlidir ve yargılayıcı değildir.

Ipso-care danışmanları, ruh sağlığı alanında deneyimli uzmanlar tarafından sürekli olarak denetlenen iyi eğitim almış profesyonel kişilerdir.

Ipso-care, kullanıcı portalı üzerinden kişiye özel, tamamen gizli danışan odaklı online-video seans hizmeti vermektedir.

Vizyon ve Misyon

Vizyon:

Her yaştan, ekonomik veya etnik kökenden ve dini gelenekten olan yani dünya üzerindeki tüm insanlara güvenilir, profesyonel ve ilgili bir online danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Misyon:

İnsanların bilinçli, yaratıcı olduğu, kendileri ve çevreleri için sorumluluk aldıkları, başkaları ve dünya ile iletişime geçtikleri, tutkulu, meraklı ve empatik oldukları bir dünya yaratmak istiyoruz. Profesyonel ve kendini mesleğine adamış ekibimiz ile kültürel ifade ve düşünceyi teşvik ediyoruz. İyileşmeniz için çalışıyoruz.

İlkelerimiz

Bireysel ve yerel kültürel ifadeyi, kültürü, diyaloğu ve kişisel ve toplumsal değerler üzerine düşünmeyi teşvik ediyoruz.

Sorumluluk, şeffaflık, ifade özgürlüğü, eşit haklar, barış ve kişisel ve toplumsal düzeyde uzlaşma bize rehberlik eden ilkelerimizdir.