Що ми робимо

Часом ми не бачимо виходу, почуваємося стурбованими і збентеженими 
Часом ми не знаємо що зробити для покращення своєї ситуації
Часом нам потрібно з кимось поговорити

з кимось, кому можна довіритися, хто не розкриє інформацію і буде уважним(ою),
з кимось, з ким ми можемо поглянути на всі складні аспекти нашого життя
з кимось, хто є досвідченим професіоналом

Травматичні події, індивідуальні труднощі, сімейні конфлікти, стрес, проблеми зі сном, складні життєві періоди можуть ізолювати нас від інших.

Самооновлення через рефлексію і розмови надає нам сміливість і силу, допомагає знайти шляхи вирішення проблем і здобути доступ до наших ресурсів.

Наші професійно підготовлені консультанти Ipso-care готові Вам допомогти.

Просто зареєструйтеся і заходьте.

Ipso care

Заходячи на наш вебсайт, Ви опиняєтеся у безпечному просторі з відповідальними чуйними консультантами й професіоналами з різних країн. Вони підтримають і допоможуть Вам знайти вихід у складних життєвих ситуаціях Ваш шлях до власного й соціального добробуту.

Наша мета - допомогти людям вирішити їхні проблеми і конфлікти, збудувати та підтримувати функціональні й позитивні стосунки зі своїми сім'ями, друзями і близькими, приймати рішення і впливати на життя, орієнтуючись на власні цінності.

Наш підхід у консультуванні зорієнтований на ресурси і вирішення проблем. Він спрямований на прагнення Вас підтримати, відсутність оцінок і повну конфіденційність.

Консультанти Ipso-care є спеціально підготовленими професіоналами, які проходять постійну супервізію у  досвідчених експертів у галузі психічного здоров'я.

Ipso-care пропонує персональні, строго конфіденційні, орієнтовані на клієнта теле-відео сесії на клієнтському порталі.

Філософія і місія

Філософія:

Забезпечувати довірливі, надійні, професійні і дбайливі послуги онлайн консультування для людей будь-якого віку, рівня добробуту, етнічної приналежності та духовних традицій по всьому світу.

Місія:

Ми намагаємося активно сприяти створенню світу, де люди є свідомими, творчими, відповідальними за себе і за оточуючих, такими, що налагоджують діалог з іншими і світом – натхненними – допитливими – співчутливими. Наша професійна і відповідальна команда надихає на культурне самовираження і рефлексію. Ми допомагаємо і піклуємося.

Головні принципи

Ми надихаємо людей на індивідуальне і національне культурне самовираження, культурний діалог та рефлексію індивідуальних і колективних цінностей.

Підзвітність, прозорість, свобода слова, рівність прав, спокій і примирення на особистому і колективному рівнях є нашими головними принципами.